Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám azt megcsinálni,...

Hogy tudnám azt megcsinálni, hogy vezeték nélkül is tudjam az internetet használni és, hogy még router se kelljen hozzá?

Figyelt kérdés

Nem USB -s az internetünk hanem ilyen antennás,( vagy , hogy mondjam).

Router nélkül , ezt nem lehet valahogy megoldani ?



2013. márc. 9. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És úgy sem ha (idézőjelben) " l o p n á n k " a saját internetünk ? (wifi-sen)?
2013. márc. 9. 17:56
 3/17 anonim ***** válasza:

Konkrétan milyen az az "Antennás" internet?


amugy ha a végeredménye egy ethernet mazzag azaz ilyen:

[link]

Akkor Bedugva egy laptopba, és annak a beépített (Wlan)hálókártyáját használva meg tudod osztani. Windows alatt asszem a 7-es képes ilyen trükkre kis segítséggel. én csak Linuxon használtam ezt a hostapd-vel, de abba nem volt DHCP építve (ami címet ad a cuccodnak a hálózaton belül). ha nem akkor meg írd le légyszives mi az az "Antennás" net :D

2013. márc. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát vázolom akkor a helyzetet :)

ilyen a kábelünk ( kattanó hangot ad ha már a helyén van :D )

[link]

[link]

Antennás (hahaaa --> hát hogy az udvaron van egy vevő amin keresztül adja a jeleket és tádámmm van Internet :D )

Köszönöm a válaszod :D

2013. márc. 30. 10:26
 5/17 A kérdező kommentje:
De amúgy én arra gondoltam hogy enélkül a kábel nélkül (és router nélkül) lehetséges-e internet összeköttetés ?
2013. márc. 30. 10:28
 6/17 A kérdező kommentje:

Szóval Wifi-n keresztül szeretnék internetezni , de nem tudom , hogyan kell bekapcsolni a wifi-t :)

NAH HAHAH milyen hlye vagyok :P

2013. márc. 30. 10:30
 7/17 anonim ***** válasza:
Szóval ha jól értelek: a végzõdése ennek az antennás meg minden internetnek egy olyan mazzag amit megtárgyaltunk. és ha ezt beledugod a gépbe/laptopba akkor jön belõle az internet. és ezt akarod WiFi-re kinyomatni, de router nélkül. Vagy van már valami WiFi cucca az Antennás internetben is, csak nem zudod bekapcsolni?
2013. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Dejóóó értesz :D thx,

Igen, wifivel szeretnék netezni, hát az "antennás" cuccnak nem tudom hogy van -e Ehhez majd megkellene érdeklődnöm szerintem :)

2013. márc. 30. 13:29
 9/17 A kérdező kommentje:
De, ha nincs neki akkor hogyan tudnám bekapcsolni a wifi-t ? :)))))))
2013. márc. 30. 13:30
 10/17 anonim ***** válasza:

Nos ha nincs benne, és routert sem akarsz akkor megoszthatod a laptop(ha van) beépített Wlan(WiFi) kártyájával de ha csak egy laptopod van, és azzal akarsz WiFi-n internetelni, akkor már mindenképp kell hozzá egy router, vagy legalább egy AP.


Viszont ha a laptopról kinyomós módszer kell ahhoz már egy kis macera kell, szóval ha az kell akkor szólj, mert ha nem kell, akkor nem írok ilyen hosszút :)

2013. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!