Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Angolul kell írnom a youtube...

Angolul kell írnom a youtube moderátoroknak, hogy leszedjenek egy videót?

Figyelt kérdés

Már írtam egy levelet két hete magyarul, és semmi válasz nem érkezett rá. Azér nem tudom, hogy mi legyen, mert az űrlap magyar nyelvű volt, de a youtube amerikai cég. Vagy mióta van youtube.hu azóta magyarok is dolgoznak a cégnél? Mit csináljak? Írjam újra angolul?

Azért kérdem mert az angolom nem valami tökéletes, és nem akarom beégetni magam feleslegesen.

Köszönöm.



2013. márc. 6. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A youtube-nál működik a flagelés is, elég jól. Ha valós a panaszod, és flageled a videót, akkor pár óra alatt leszedik a videót. Még írni sem kell.
2013. márc. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A flaggelés alatt gondolom a zászlócskát érted, ahol jelezhetem a jogsértést.

Én elég jogosnak érzem, mert felkerült egy videó, amin szerepelek, de én ehhez nem adtam engedéjt.Semmi rossz, vagy kellemetlen, csakén nemszeretném, ha a világhálónkeringenének rólam videók. Egy teljesen korrekt, hivatalos levelet írtam, még egyszer mondom magyarul, és két hete válaszra sem méltattak, pedig minden nap megnézem az email címem, a videó meg fent van, és köszöni szépen jól van. Én is hallotam, hogy néhány óra elég, de akkor most mi legyen?????

2013. márc. 6. 23:28
 3/4 intrepid ***** válasza:
Melyik videót?
2013. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor használd ezt az űrlapot: http://www.youtube.com/copyright_complaint_form


Munkámból kifolyóan viszonylag sok videót kell eltávolíttatnom (igaz, angol nyelven), mindig reagálnak pár órán belül akár flagelek (a zászlóra gondolok, igen), akár az űrlapot, akár emailt írok.

2013. márc. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!