Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetes pénzkeresés?...

Internetes pénzkeresés? MODERÁTOROKNAK LEGALUL.

Figyelt kérdés

Nyilván ismertek olyan jellegű oldalakat, ahol linkek megtekintésével kereshettek centeket, később több dollárt is, ez sok mindentől függ. Szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, de néhány hete elkezdte egy ismerősöm kíváncsiságból, és azóta legalább 30 különböző IP címről regisztrált az eredeti regisztrációja alá. Egy program segítségével nem kell naponta nézegetnie az oldalakat, hanem az kényelmesen, háttérben látogatja a linkeket, így növelve a bevételt. Nem hittem neki, mondván előbb utóbb kiszúrják, hogy egy IP címről nézi a linkeket, de már eltelt több hét, és egy kisebb összeget meg is keresett vele, melyet sikeresen átutalt elektronikus számlájára, amit aztán majd továbbítania kell a rendes bankszámlára. Mit gondoltok erről, ez valóban ilyen egyszerű lenne, vagy valamilyen turpisság áll ennek hátterében?


MODERÁTOROKNAK: DIREKT NEM REKLÁMOZTAM A FENTEBB EMLÍTETT OLDAL ILLETVE PROGRAM NEVÉT, KÉREM A KÉRDÉSEMET NE MODERÁLJÁK! KÖSZÖNÖM.


2012. febr. 13. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Leginkább csak a szája nagy.

Vannak ilyen programok, az oké addig.

De az ilyen netes hülyeségek nem szeretnek amúgy sem fizetni és még ha át is sikerül őket verni, szinte semmit nem lehet keresni.

2012. febr. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehát keress pénzt CSALÁSSAL? Ez egészen addig fog működni, amíg le nem bukik.

Valaha rég, itt ebben a világban is ez még úgy működött, hogy a böngészőhöz egy "bar"-t kellett telepíteni, ami reklámokat töltögetett le és jelenített meg. Egy fontos dolog volt: aktívan kellett böngészni, vagy azt a látszatot kellett kelteni. Gyakorlatilag az egérmozgást és a böngésző címsorát figyelte. Szükség volt egy "egérmozgató" programra (megoldható...), és egy bővítményre, ami folyamatosan képes volt változtatni a böngésző címsorát. Éjszakára otthagytad a gépet, reggelre keresett pár centet. Koleszban a net ingyen volt (otthon még modemes net volt!). Csak aztán pár hónap után figyelte már az egérmozgató programot, a címváltoztató programot, stb...

2012. febr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Ténylegesen" sem lehet pénzt keresni, illetve összességében bármilyen munkával többet keresel ezeknél az internetes vackoknál.
2012. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nem mondtam hogy többet lehet Vele keresni, mint rendes munkával, de kiegészítő jövedelemnek jók, és ezek a módszerek tényleg működnek.
2012. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!