Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van egy aztali gépem és...

Ha van egy aztali gépem és egy lap-top-om akkor, hogy osszam meg a netet?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan kéne a gyors thome családi netem(járt hozzá telefon is, meg tv-is). Nincs időm olyan routert v. mit venni. Mit tegyek?????

2013. márc. 5. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


van ingyenes verzaja

de igazan a tort verzio a jo

2013. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és meiket töltsem le mert itt 2 van
2013. márc. 5. 08:27
 3/10 anonim ***** válasza:

lite verzio az alap ,kiprobalni jo

vagy keress ra valamelyik torrent oldalon

2013. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A T által adott doboz, az nem egy router véletlenül?
2013. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha van T-s doboz ,akkor tul egyszeru..:-)
2013. márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
van ilyen "dobozka" amin van egy nagy gomb amin meg rajta van a kikapcsolás jele xddd tudom, hogynem túl okosan mondtam ezt el de nem igazán értek a támához, a kis doboz segítségével viszegetem a műsort ugye távirányitó és arra tartom ahol a dobozka van xd jobban nemtudtam elmondani
2013. márc. 5. 09:21
 7/10 A kérdező kommentje:
[link] nah hasonlóan néz ki csak másak rajta a gombok, talán kellene rajta lennie egyadóvevönek? Juj remélem router az ^^
2013. márc. 5. 09:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a SetTop Box. Ez honnan kapja az adatot? Csak jön egy kábel a falból és annyi?
2013. márc. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az az igasság, hogy papám meghalt és a szobája most üres és onnan jön ki a kábel most nézem :O
2013. márc. 5. 10:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Részvétem a papád miatt, bár valószínűleg a probléma megoldásához nem jutunk közelebb. Írd le a hálózat teljes felépítését, amennyire vissza tudod követni! (a tetőre és a villanyoszlopokra azért nem kell felmászni!)
2013. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!