Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nos én arra lenék kiváncsi...

Legionlord kérdése:

Nos én arra lenék kiváncsi hoogy INGYEN hogyan kell domain-es email-t? Hisz többször is láttam stb.

Figyelt kérdés
Valami google app-el próbáltam de inkább nem mentem bele!

#domaines email-t
2013. márc. 2. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj annak egy levelet, akinél láttad és kérdezd meg. Szerintem nem fog menni.
2013. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 djhell ***** válasza:

Nem minden domain esetében használható ez, csupán ott ahol a domain és tárhely DNS szerverek segítségével van összekötve és a tárhely szolgáltató engedélyezi az e-mail címek létrehozását. Ezt a Cpanel felületen lehet létrehozni. Itt találsz egy-egy leítást, hogy melyik panelen, hol találod az adott funkciót: [link]

[link]

Ha ezzel kész vagy, akkor hozz létre egy aldomaint (ha nem engedélyezett akkor 1 mappát az FTP szerveren és a következőkben így éred el majd a webmail felületet: név.domain/mappaneve)

Ha ez megvan, menj a Google Apps oldalára [link] és regisztrálj. Itt találsz részletesebb leirást: [link]

Hogy a végén ne kelljen a hosszabb címet megjegyezned, a létrehozott könyvtárba készíts egy átirányító index fájlt, amely az adott címre lépéskor átirányít a Gmail felületre! :) Sok sikert!

2013. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ŐŐŐőőő Oké ez hasznos :)

Csak az a baj hogy a Google App-ben asszem kér cégnevet stb.

Én meg még nem vagyok felnőtt nincs cégem stb :

Ez probléma lehet?

2013. márc. 12. 14:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah és még azt nem értem hogy hol is kéne megnéznem a CPanel felhasználóm , jelszavam .
2013. márc. 12. 14:29
 5/5 djhell ***** válasza:
Először is milyen tárhelyed van? Mlapos, lap.hu-s stb. szolgáltatóknál nem lehet, mivel nincs e-mail szolgáltatás. Egyszerűbb lesz, ha leirod, hogy melyik szolgáltatónál van a weboldalad és megmondom, hogy érdemes-e próbálkoznod vagy egyből halott az ötlet! :)
2013. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!