Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lassú az internetem?

Mitől lassú az internetem?

Figyelt kérdés
Van amikor jó gyors 18 Mbps ami szerintem korrekt, de van amikor hirtelen leesik ez az érték 0,6 Mbps-re... ami nem normális. Az elején gyorsan indul s néhány perc múlva drasztikusan lemegy az érték, sőt minden másodpercen más értékeket mutat. Maga az internet jó, a gép is szuper, szóval nem értem mi okozhatja ezt. A családból mindenkinek jó az internetsebessége, nekem meg jóval jobb gépem van, rengeteg szabad helyem van, s internetezéskor nincs nyitva semmilyen olyan program ami blokkolná.

2013. márc. 1. 22:12
 1/1 anonim válasza:

Hány gép van otthon? Egy netről megy mindenkié? Lassíthatjátok egymást. Ha az egyikőtök tölt valamit, a másiknak lassabb lesz a net.

Le van jelszavazva a rooteretek?

Lehet, hogy valaki feltörte és használja.(pl: szomszéd.)

2013. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!