Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Axi Telekom Hungária Kft....

Axi Telekom Hungária Kft. -ről vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most kaptam egy szórólapot,amin az egyik ismerősöm neve szerepel mint "üzletkötő" + telefonszám.Erről az internet szolgálató cégről van szó,a weblapja még nincs teljesen kész , és afelől érdeklődnék,hogy van-e valakinek tapasztalata.

www.axitelekom.hu



2013. febr. 27. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne..
2013. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Eddig jók a tapasztalataim. Még csak 2 hete váltottam UPC-ről.

Azoknak éri meg, akik UPC-ről váltanak. Itt lehet olyan árkülönbséget elérni, hogy a 20.000 Ft.-os belépési díj mellett is megérje. Nekem havi ~9000-el olcsóbb lett...

[link]

A telefonjukat még nem próbáltam, mert hívószám-hordozást kértem és az lassabban intéződik. Amúgy VOIP telefon van, 10.000 Ft. a kütyü hozzá.

[link]

Jelenleg Nagykátán a magtár tetején van még csak sugárzójuk. Max. 2,5Km a vétel.

Kezdetben az Önkormányzatot és a közintézményeket látták el nettel meg telefonnal, most majd potyognak az egyéni ügyfelek is.

Csak ugye az emberek bizalmatlanok a kis szolgáltatókkal....:) Nem kéne.

2013. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!