Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik-e olyan, hogy TV...

Nicolas kérdése:

Létezik-e olyan, hogy TV kábelen jön be az internet és annak a kábeljét beteszem az átalakítóba . Majd a modembe vezetem és így internet jön létre (Szerintem T-Home)?

Figyelt kérdés
Tehát konkrétan arra vagyok kiváncsi, hogy ki hallott ilyenről .

2013. febr. 25. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt (van?), hogy a koaxon hozzák be a netet és a kábelmodemet rákötve lehet netezni. Már elavultnak számít.
2013. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem most is ilyen van. Annyira azért nem elavult ilyen sebességgel: [link]

De a kábelnet csak akkor jó ha minimum 8 letöltési frekvenciát és minimum 4 feltöltési frekvenciát használnak illetve ha nincs túlterhelve. A T-Home kábelhálózata nem a legjobb meg IPTV, internet, digitális KTV és analóg KTV is megy rajta így hétvégenként amikor mindenki a tévét meg a monitort bámulja elég használhatatlan a net.

2013. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: a sebesség != elavultság. Nálunk sokáig Digi volt ilyen kábelmodemmel aztán olyan 3 éve már mi is átálltunk Ethernetes kapcsolatra. Ahogy írod a kábel leterheltsége elég meghatározó és az sem elhanyagolható, hogy a szolgáltatónak ~egy "elosztót" kell üzemeltetni házanként, vagy ~egy "elosztót" + ~20 modemet.
2013. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Neuhauser László ***** válasza:

T-Home - nál kábelnet 30 Mbites is van, szóval nem olyan tetű/elavult technológia


Mondhatnánk a DSL - re, is hogy milyen már, telefonvonalon jön a net


Igaz, az se mai, de még most is népszerű, és ott is mennek a megabitek rendesen

2013. febr. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!