Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem akar wifin netre...

Miért nem akar wifin netre csatlakozni?

Figyelt kérdés
Hozzám került egy gép hogy megcsináljam mert konkrétan csak windows és semmi nem volt rajta így volt használva meg így neteztek rajta.. egy packard bell nevű gépről van szó, eddig ment wifirőla net de miután hozzánem értők hozzányúltak valamiért azóta csak kábeles neten hajlandó menni. Van egy wifi nevű gomb amit ha megnyomok világít de nem csinál semmit. Ugye wifis gépeknél mutatja az elérhető kapcsolatokat, de ez még keresni sem hajlandó hogy van-e valami, hanem egyből kiírja hogy nincsenek kapcsolatok pedig olyan helyen próbáltam ahol meg másik laptop wifiről megy. Esetleg valamit kéne állítani a kapcsolatok központban? Ja amúgy windows 7 van rajta.

2013. febr. 23. 08:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
már megoldottam a driver checker nevű programmal :)
2013. febr. 24. 14:13
 12/12 anonim ***** válasza:

Így soha nem fogod megtalálni a valós hibát :)

[link]

ilyet én is tudtam volna ajánlani.

2013. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!