Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem akar wifin netre...

Miért nem akar wifin netre csatlakozni?

Figyelt kérdés
Hozzám került egy gép hogy megcsináljam mert konkrétan csak windows és semmi nem volt rajta így volt használva meg így neteztek rajta.. egy packard bell nevű gépről van szó, eddig ment wifirőla net de miután hozzánem értők hozzányúltak valamiért azóta csak kábeles neten hajlandó menni. Van egy wifi nevű gomb amit ha megnyomok világít de nem csinál semmit. Ugye wifis gépeknél mutatja az elérhető kapcsolatokat, de ez még keresni sem hajlandó hogy van-e valami, hanem egyből kiírja hogy nincsenek kapcsolatok pedig olyan helyen próbáltam ahol meg másik laptop wifiről megy. Esetleg valamit kéne állítani a kapcsolatok központban? Ja amúgy windows 7 van rajta.

2013. febr. 23. 08:52
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szerintem rakd újra a Wi-Fi kártya Driverét amit a gyártó holnapján ennek a gépnek a menüpontja alatt találsz meg. Nekem is ilyen volt a laptopommal, amikor ujraraktam fel kellet, hogy installáljam az ethernet portot, ekkor már volt net, és onnantól kezdve letöltöttem a drivereket. De lehet, hogy neked van hozzá javító Cd-d amiben az Utility

mappában találod a Drivereket.És nem számít mi van rajta lehetne akár Win 98.-is.:) Tehát a Wi-Fi kártya Driver a ludas, ha nem megy és megadod a géped nevét megszerzem és elüldöm E-mailben hogyha van másik géped letöltöd ráteszed Cd-re, pendrivéra és onnantól kezdve csak telepítés.

Remélem tudtam segíteni.:)

2013. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
WI-FI kártya Drivert kell szerezned nekem is volt ilyen a laptopommal.Segíthetek hs megaadod a géped nevét megszerzem elküldöm és ha van egy géped amin meg tudod nézni a mailed akkor arról rámented a pendrivra, cd-re és innentől kezdve csak install.:)(Egyébként ha van hozzá Cd-d amin az oprendsz. van akkor azon az Utility mappában vannak a driverek.)Vagy a gyártó holnapján a gép menüpontja alatt valahol. Sok sikert!:)
2013. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Bocs:) Kétszer irta be:)
2013. febr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy hozzáértőnek mind TE,, ezt tudni illik!!


[link]

2013. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja tudom hogy win7

de az eljárás egyforma.

2013. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy segítesz :) csak annyi van ráírva sajnos hogy packard bell :/ de amúgy mondjuk driver geniussal nem lehetne megcsinálni??
2013. febr. 23. 09:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező az aljára is rá van írva ! ha lekopott

akkor az AIDA64 es progit leszeded feltelepíted elinditod és voálá meg is vannak az adatok :)

2013. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A drivergéniust meg felejtsed el!
2013. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
vagy add meg a mail címed és elküldöm:)
2013. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
írtam privit :)
2013. febr. 23. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!