Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan törhették fel a faceboo...

Hogyan törhették fel a facebookom? Mit tegyek, hogy ezen túl ne lehessen?

Figyelt kérdés

Moderátoroknak: elolvashatnátok a kérdést, mielőtt kitörlitek. Nem feltöréshez kértem segítséget. Köszönöm, remélem többször nem törlitek.


Szóval: volt egy barátnőm... de nem is ez a lényeg, hanem hogy állandóan feltörte a facebookomat. Nem ellopta a jelszavam, mert azt kizárólag a fejemben tárolom, és csak itthon használok facebookot. Már két hónapja szakítottunk, de még mindig feltöröget állandóan, és számon kéri rajtam hogy kinek mit írok, beszólogat, és elmondja a fél világnak a magánéletemet. Már baromira idegesít. Egyszer előttem törte fel. Egyszercsak idefordítja a laptopját, és hopp, be volt jelentkezve nálam... nem hittem a szememnek sem. Azt állítja, kocka ismerősei segítenek neki, de semmi mást nem lehet belőle kiszedni. Ő maga egyáltalán nem ért hozzá, azt sem tudja mekkora a vinyója...


Hogy az istenbe csinálja? Mit tehetnék ez ellen?

Rendőrséghez nem fordulok, ugyanis hazánkban ilyen nincs.


2013. febr. 21. 11:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Okay, már mondták többen, de azért én is:

- változtasd meg az e-mail címed jelszavát is

- keress keyloggert a gépeden

- ne hagyj senkit felügyeletlenül a gépednél, mert lekérdezhetők a tárolt jelszavak

- ne tárold a jelszavad

- bonyolult legyen a jelszó (bár nem valószínű, hogy itt ez lenne a gond)

- állítsd be, hogy bejelentkezésnél mindig kérje az ismeretlen eszköz nevét, erről mindig kapsz egy e-mailt.

2013. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!