Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol kell beállítani?

Hol kell beállítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Belkin F5D7230-4 routerem van.

Nem világit rajta az Internet, és így a wifi sem működik.

Tudom van az a oldal, hogy 192.168.2.1 DE ott hol tudom beállítani, hogy működjön? Azon az oldalon is jobb felül azt írja ki, hogy Internet Status:No Connection.

Átnéztem a kézikönyvet, de én ehhez buta vagyok, ezért kérem a ti segítségeteket, hátha valaki pontosan le tudná írni. köszönöm szépen!!!


2013. febr. 20. 16:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

úgy van, hogy a modellből megy át egy szürke kábel a routerbe, onnan egy fehér a laptopba.

És akkor az asztalon van egy ikon, ugye ahol lehet csatlakozni és mindig kell csatlakozni.

2013. febr. 20. 18:57
 12/12 A kérdező kommentje:
Mert azt olvastam, hogy ez sima modem, és 4 db hely van ahova be lehet dugni a kábelt, de elvileg csak 1 az internet ebből a másik 3 más. És, hogy nem wifis, s nem lehet 2 gépre megosztani, hogy 2 lan kábel jön ki belőle, ezért próbáljuk a routerrel.
2013. febr. 20. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!