Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok portot nyitni?

Miért nem tudok portot nyitni?

Figyelt kérdés

Tenda W311R+ routerem van

portforward.com on is néztem hogy kell vidiket is néztem de sehogy se sikerult windows tűzfalba is hozzáadtam a portot (ki van kapcsolva) sehogysem megy :/

egyépként minecraft sszerverhez kellene! 25565-port



2013. febr. 18. 21:08
 1/7 soccerway ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=cNXcT8FO1co


Mindenféle tűzfalat és védelmi programot kapcsolj ki, amíg nem sikerül beállítani. Ha meg végképp nem megy veszel 3000ért egy tp-linket.

2013. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:
Nos igen, nem hülyeség már bevált márkákat vásárolni. A TP-Link több mint 15 éve van a hálózati eszközök piacán. A Tenda meg alig néhány éve. Azért mert ugyan abban a kategóriában pár száz forinttal olcsóbb, nem biztos hogy jó választás.
2013. febr. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

akkor valószínűleg a Routerrav van a gond? :/

én csak egy szerver miatt nem fogok másikat venni!

bukkitos szervert meg lehet hamachival oldani port nélkül ugye?

2013. febr. 19. 14:05
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Először is fix -áld le az belő IP címedet a hálókarid MAC címe alapján, hogy ne mászkáljon el minden gépindításkor a belső IP (DHCP server --> DHCP client list --> Static assignment).

Ez után jöhet a a forwarding.

Virtual Server --> Port Range Forwarding

Start/End port: 25565 egyaránt

LAN IP: A számítógéped belső IP címe, amit a DHCP szervernél lefoglaltál

Protocol: Both

>>Enable

>>>OK


Így csináltad?

2013. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem fix-áltam le de 102 maradt a vége :D

gondoltam jó lesz és nem both hanem tcp

akkor gondolom az a baj na megprobalom ugy :)

2013. febr. 19. 14:58
 6/7 A kérdező kommentje:

egyépként windows8 van gépen meg xp is de eggyik sem enged portot nyitni a port elérhetőségét PFPortChecker-el ellenőriztem az ip-m zöldel írja

ping result We were not able to ping your router.

port check result your port is not open or not reachable

2013. febr. 19. 15:08
 7/7 GamerHUN26 válasza:
Hello, nekem is hasonló lenne a problémám. nekünk UPC-s routerünk van. Az összes helyet (16) beportoltam. És nem tudom kitörölni. Ezt írja ha ki akarok törölni egyet: Inbound connection port range overlap with other services.
2015. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!