Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell portot nyitni?

Hogy kell portot nyitni?

Figyelt kérdés
Van egy Dlink DSL-360R modemem és azon szeretnék egy portot vagy szervert nyitni minecrafthoz. Csak nem tudom hogy kell.

#modem #Dlink DSL-360R
2013. jan. 7. 18:54
 1/5 A kérdező kommentje:
mármint a minecraft szerver már megvan működik is csak mások nem tudnak rá csatlakozni.
2013. jan. 7. 18:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez egy ADSL modem, nem hiszem, hogy lehet rajta portot nyitni. De majd mások megcáfolnak ha nem így van.
2013. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A routerben add meg a poort forwardnál a portot és a minecraft szervered belső ip címét. Vagy tedd DMZ be a szervert.
2013. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megmondanátok ezt bővebben mert nem sok mindent értettem belőle.
2013. jan. 7. 19:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Amit írt a második kommentelő, megkerestem a router oldalát, de van egy kis furcsaság az oldal szerint nincs DSL-360R modem sehol sem találni pedig nekem olyan van. Tehát sehogy sem tudnám megcsinálni a szervert vagy a portot?
2013. jan. 7. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!