Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » DIR-600 ason állandóan szakado...

DIR-600 ason állandóan szakadozik az internet mi leht a gond?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy DIR-600-as Wifit de ha skyplenék szinte a minden 5-6. szóba beleakad, ha multizok állandóan ugrándoznak az ellenfelek, youtubon kb minden 2.-3. belelépésnél az írja ki a videó hibás, minden 3.-4. oldalt mikor megnynyitom ezt az oldalt hozza fel: [link]

Mégis mi lehet a gond? amióta megvettem ezt csinálja és a Wifi biztos hogy nem rossz, ha vezetékről ha wifiről lépek fel ez van.



2013. febr. 17. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]



192.168.0.1

felhasználó admin

jelszó üresen hagyod

2013. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos még így se enged be pedig nem írta jelszóhoz semmit
2013. febr. 17. 11:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Rájöttem mi lehet a hiba forrása csak azt nem tudom mit kéne beírni van egy olyan lépés ahol ki kell választani hogy: dinamikus IP-cím legyen PPPOE stb. Én nekem PPOE van ezért ezt választottam és utána kérdezi kér adjam meg a felhasználó nevet és a jelszót és a jelszót még egyszer. Ide bármit írok nem fogadja el minek a felhasználó nevét és a jelszavát kéne ide írni?
2013. febr. 17. 17:50
 4/7 anonim ***** válasza:

milyen neted van?

A pppoe hez azt a nevet kell beírnod amit a szolgáltatodtol kaptál

és azt a jelszót is


pl :pppoe beállitás


felhasználó:gumicsont@saranetbt.hu

jelszó:józtsibacsi


na kb igy

:)

2013. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
5 mb/s es Invitels internetem van
2013. febr. 22. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:
felhasználoi jelszót igényel?
2013. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mivel máshogy nem engedd tovább a Router lépésekben gondolom igen
2013. febr. 22. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!