Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakad meg állandóan...

Miért szakad meg állandóan egy bizonyos gépen a T-home-os internet?!

Figyelt kérdés
Albérletben vagyunk négyen, és mindenkinek rendesen működik az internet, azonban egyikünk gépén ha valamit folyamatosan tölt (pl. torrent, vagy youtube), vagy sokszor csak úgy is, megszakad, majd újracsatlakozik! Az internet a T-home-tól kapott Cisco-s routerrel van megosztva, illetve a szóban forgó laptop típusa Acer Aspire 5730Z! Előre is köszönöm a válaszokat, segítségeket!
2012. febr. 5. 21:18
 1/4 A kérdező kommentje:
... ja azzal még kiegészíteném, hogy ezen a gépen az otthoni wifis net sosem szakad meg, tehát kimondottan a T-homeossal finnyázik
2012. febr. 5. 22:18
 2/4 anonim ***** válasza:

drága,ne éld bele magad abba ,hogy van thomos net,meg van otthoni net,meg ilyen,meg olyan,

net ,internet csak egyetlen egy létezik,

és hogy teneked melyik cég (Digi,Upc,Invitel,Thome)küldi a sárga csekket, ennek a net szempontjából semmi,de semmi jelentősége sincs

magyarul : ha a 4 gépből 3-nak tökéletes a net ,akkor nem a nettel van a probléma,hanem azzal a géppel amin dadog a zinternet

2012. febr. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy a nettel van a probléma! Azt is tudom, hogy minden út Rómába vezet, de ettől még nem lett megoldva a probléma...
2012. febr. 6. 08:18
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is igy van me kezte az egészet eddig 3havonta 1 szer szokot megszakadni,de most minden órába 3szor minimum nem tudom mi lehet a próbléma
2012. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!