Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek ez a profil Fake?

Szerintetek ez a profil Fake?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: [link]


Amiért kételkedem az, hogy 3 éves a profil és azóta használatban van. Beszéltem a csajjal eleget, állítólag 23 éves és egy étteremben pincér Galántán.


Szerintetek fake?



2013. febr. 17. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
inkább tölts fel fotót mert nekem nem jön be a link....
2013. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2013. febr. 17. 10:28
 3/12 anonim ***** válasza:
most már látom.... de nekem gyanús ,hogy kevesen lájkolják a képeit egy ilen nőnek minimum ilyen 90-100 like között kéne mozognija de csk ilyen 10-20 likot kap egyetlen egy képe van amin 40-et meg azt se értem miért nem írja ki kivel van kapcsolatban.
2013. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
de viszont már régen a facebook tagja úgy ,hogy nem vennékl rá mérget ,hogy fake
2013. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
de miből gondolod ,hogy az?
2013. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
viszont az nem tudom ,hogy csak nekem nem látszik de sehol egy születésnapi se boldog ujjévet öszöntő se semmi tök űres az idővonala
2013. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
de szerintem elöj be néhányy ismerősét és kérdezz rá ismerik-e
2013. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Abból gondolom, mert a képein a háttérben az ajtók.. gombosak és nem kilincses, a falak szegélyei, a falvégződések kiképzése, nekem ez mind amerikainak tűnik és ilyen szerintem nincs erre. Beszéltem vele eleget és normális csajnak tűnik, viszont a beszédjéből nem tűnik, hogy fake lenne.. de nem tudom..


Szerintetek??

2013. febr. 17. 11:15
 9/12 anonim ***** válasza:

tessék :D itt a kép: [link]


amúgy a legrosszabb az, hogy semmi kreativitás nincs benne. aki gyorsan el akarja intézni, az mindig olyan átlagos vezetéknevet választ, hogy tóth meg kovács, meg mondjuk a következő szint, hogy keresztnévnek már valami tiffany vagy mittomén miket találnak ki :D viszont az tényleg a legallja, hogyha már képet keresgél, akkor odafigyelne arra, hogy valami európainak tűnjön...:D

2013. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hozzátéve, hogy a többi képén meg nem is ugyanarról a személyről beszélünk, és mégviccesebb, hogy kb szeptemberi képén fehér iPhone 4 van a kezében, a mostanin meg csak 3G vagy 3Gs, és hát szerintem nincs az a hülye ember még divatból se, aki régebbire cseréli a telóját..:D
2013. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!