Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le bírom nyomozni, hogy ki...

Le bírom nyomozni, hogy ki volt az? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy közösségi oldalon név nélkül írták nekem,hogy 'csicska vagy, vigyázz magadra, mert elkaplak az utcán te csicska! holnap szét leszel ütve!' Valahogy le bírom nyomozni,hogy ki írhatta nekem?

2013. febr. 13. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy névtelenül, kamu profillal?

Egyébként szerintem nem sok esélyed van.

Inkább agyalj rajta, kivel vagy haragban, előbb rájössz.

2013. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ő mindenképp letagadja és lehet,hogy valami ismerőse volt..
2013. febr. 13. 15:34
 3/5 anonim válasza:
Név nélkül nem írhatnak neked.Eleve csak ismerősöd küldhet üzenetet is.Legalábbis nekem úgy van beállítva.
2013. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mint írták lenyomozni valószínűleg nem fogod tudni.

Ugyanakkor gondolkozz el azon, hogy vajon akinek ennyi az értelmi szintje az, miért nem mert már elébed állni és elagyalni? Azért mert egy b*sz-ri, akinek csak a névtelenség homályában nagy a szája.

2013. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
biztos ask.fm...:D átállítod arra, hogy név nélkül ne lehessen kérdezni...ha tettlegességig fajulna, ami úgyse történik meg, mert csak egy élettelen fotelharcos írogat, akkor fordulhatnál rendőrséghez(pl akár ha már telefonon fenyegetne) zaklatás miatt. mondjuk nem éri meg, én 3 évet vártam egy hasonló ügyre, persze összetettebb volt, több sértettel is, mégis kapott 40 nap közmunkát...ahhoz képest, hogy 2009-2012-vel bezárólag vagy 15 ilyenben találták bűnösnek...:D
2013. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!