Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismerősöm IP címét hogyan...

Ismerősöm IP címét hogyan tudnám lekérni?

Figyelt kérdés
Fontos lenne ugyanis folyton feljár Minecraft szerveremre és hiába bannolom feljön más névvel, ha whitelistes a szerver akkor azok nevével akik fönt vannak úgyhogy le akarnám már bannolni IPre.
2013. febr. 13. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy üzemeltetsz te szervert, ha nem tudsz IP címet kinyerni a csatlakozó kliensektől?
2013. febr. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A te szervereden van és nem tudod az IP címét? Ez elég érdekes.


Különben is tud új IP-t kérni, vagy felmegy proxyról.

2013. febr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tőlem megy a szerver hanem úgy bérlem egy hosttól és így próbáltam de az ÁSZFbe benne van hogy nem módosíthatom a szervert, viszont van egy fájl amit ha megnyitok akkor kiírná ki milyen IPről megy fel de mivel nem módosíthatom így azt nem tudom megnézni :\
2013. febr. 13. 07:18
 4/5 anonim ***** válasza:
A megnyitás (olvasás) nem módosítás (írás). Szerintem ha ezek közt nem tudsz különbséget tenni, akkor ne akarj szervert "üzemeltetni", mert az divat.
2013. febr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se üzemelj szervert.


Csináld azt, hogy felraksz a szerveredre egy php oldalt, és átküldöd a barátodnak a linket, és megnyitásnál lekéred az IP címét és leküldöd magadnak mailbe.

2013. febr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!