Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megnézni facebook...

Hogyan tudom megnézni facebookon, hogy egy adott ismerősöm milyen bejegyzéseket/képeket kedvelt, illetve mikhez szólt hozzá?

Figyelt kérdés

A hírfolyam végtelenségbe való görgetése nélkül.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 5. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Rámész az adatlapjára arra az ismerős feliratra katt és kimutat egy olyat, hogy érteítés kérése és arra is katt.

2. Menj rá az adatlapjára és húzd lefelé és ott ki ír mindent amit ő megosztott, felrakott vagy amihez hozzászólt. És azt is kimutatja, hogy ki mit írt neki.

(És ne lepődj meg ha nem látod azok közül valamelyiket amit (amiket) ő vagy más írt mert belehet állítani, hogy valaki ne lássa azt)

2013. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Üdv!

Köszönöm a választ,de a közeli ismerős funkciót eddig is használtam a "delikvenssel" szemben. Én úgy tudom, ez csupán a megosztásairól küld nekem értesítéseket, megkérdeztem egy ismerősömet, akinek én is közeli ismerőse vagyok, és ő is csak arról kap értesítést, amit megosztok, illetve, ha valamilyen megosztásához hozzászólok. Senki adatlapján nem látom, ha egy harmadik személy hivatkozásához hozzászól, vagy kedveli, csak a hírfolyamban, viszont, mint már írtam nincs se időm, se türelmem végiggörgetni ki tudja meddig a közös falat. Szóval még mindig megoldást keresek a problémára.

2013. febr. 7. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!