Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy kis Problémám az...

Van egy kis Problémám az internettel valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Az lenne a baj hogy szakadozik a netem töltök le valamit folyton megáll vagy a ha neten játszok akkor szakadozik és egy idő után ledob és már nagyon idegesít. Próbáltam a net kábelt kicserélni nem változott semmi szolgáltató sem észlel semmi problémát. Mivel lehet a baj? Modemmel vagy a géppel? Ha tudtok segíteni. Előre is köszi. írjatok :)

2013. febr. 9. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Víruskeresés, ha nem talál semmit újratelepítés.
2013. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ADSL ?
2013. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most volt újra telepítve kb egy hónapja de előtte is rossz volt és most is az maradt :/ Igen Adsl
2013. febr. 9. 15:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Router meg miegymás van a szolgáltató és a gép között?
2013. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen a vezeték elsőnek a modembe megy modemből a routerbe és routerből megy a gépbe
2013. febr. 9. 15:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én kihívnám a szolgáltatót hogy nézze meg hátha észlel valami hibát. Főleg ha a router az övék.
2013. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt én vettem még tavaly csak nem értem mert úgy egyik napról a másikra kezdett el szakadozni azóta váltottam szolgáltatót is és sebességet is növeltem de ugyanúgy rossz én ezért gondoltam a modemre mert az már régóta meg van
2013. febr. 9. 15:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen routered van? Ha valami hulladék márka (SMC, Edimax, D-link) akkor ne csodálkozz. TP-Link vagy Linksys routert kell venni, esetleg Netgear vagy Belkin jó még.
2013. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
D-Linkem van ezt adták hozzá még alapból
2013. febr. 10. 14:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy normális routert. A D-link hulladék.
2013. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!