Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy idegesítő problémám...

Van egy idegesítő problémám az internettel! Kérem szíves segítene valaki?

Figyelt kérdés
Ahogy mondtam idegesítő, de azért van internetem! Egy ideje amikor először belépek a !Windows 7!-be, két féle kapcsolatot érzékel: egy nem nyilvános nem azonosított hálózatot, és egy teljesen normális otthonit. Na most-már: olyan hülye a Windowsom, hogy a nem azonosítottról akarja fogni a hálózatot, de mivel "nem azonosított", így nem igazán működik. Csak úgy tudom működésre bírni, hogy letiltom az internetet, és utána hibaelhárítóval újraindíttatom. Így már csak az otthonit érzékeli és van internet! Mi lehet a gond? Mitől lehet ez? Le lehet valahogy tiltani csak a nem azonosítottat? Kérem szíves kegítsetek!
2011. jún. 25. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
a nem azonosított véletlen nem a hamachi vagy egyéb virtuál hálózat program?(ha igen megoldás kapcsold ki töröld le kapcsold át uninstal)
2011. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit takar a hamachi vagy egyéb virtuál hálózat program?
2011. jún. 25. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
pl játszani tudsz interneten keresztül bvelük csak a tört játékokal ugyen em tudsz neten ezek a programok meg azt csinálják hogy többen csatlakoznak 1 hálózathoz és LAN ként ismeri fel a játék vagyis mindhat közvetlen csak a gépek lennének össze kötve és voálá többjátékos mód (lásd pl Dirt3 vagy hawx stb.)
2011. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyasmim biztosan nincs!
2011. jún. 26. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!