Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassu a gépem ha megy a...

Miért lassu a gépem ha megy a net?

Figyelt kérdés

ha megy a net be szaggat a gépem de ha kikapcsolom a netet akkor jól megy win8 am van win7 el nem tette eszt

2magos proci 2ghz 4gbram 1gb videokari 160gb vinyó


2013. febr. 2. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom rommá van tömve a géped vírusokkal.
2013. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de csak akko szaggat ha megy a net de ha kikapcsolom a netet (disable) akkor egyből megy normálisan
2013. febr. 2. 16:59
 3/10 A kérdező kommentje:
mit csináljak????
2013. febr. 2. 17:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk irtsál vírust esetleg? Persze az is lehet, hogy csak ennyit akar a W8 töltögetni, frissítgetni. A 160-as vinyó legalább IDE-s?
2013. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen az de most (újra tettem a W8-at és nem csinálja aszt de akkor ment a torrent én töltött le nem lehet hogy az csinál valamit??
2013. febr. 2. 17:24
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem is vírusgyanús... nekem egy 18,6 Gbos ATA vagy IDE nemtom milyen vinyón volt Win7 és egy másik SATA2-es 500 gigás vinyón meg minden más dolog... és gond nélkül ment vele a gép nem vettem észre gyorsulást mikor bedöglött és áttettem a rendszert az 500 Gb os ra... és sajnos a vírusok tudnak fura dolgokat tenni... pl megeszik a programok tőlük az összes ramot vagy 100 % on dolgoztatják a procit meg ilyenek... mikor már az 500 gigás vincsit használtam velem is volt ilyen hogy ok nélkül kifagyott meg belassult.. egészen addig még teljesen le nem formáztam az egész merevlemezt...
2013. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és hogy formázzam le???
2013. febr. 2. 18:34
 8/10 anonim ***** válasza:
mármint a teljes merevlemezt? azt csak rendszerujratételnél tudod... de ha vannak partíciók azokat külön is lelehet kivéve azt amin a rendszer van... ha partícióid is vannak azokat jobbgobal rá és formázás... vagy rendszerujratételnél külön külön is lehet de én ha az egészet formázom akkor trölöm a partíciókat majd ujra kiosztom... de azt is rendszerujratételnél kell... alul mindent ír mikor telepíted hogy mihez mit kell nyomni...
2013. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jahh de eszt is má csináltam de ugyan ez .....ha letöltök vmit a torrentel akkor belaggol amíg ki nem kapcsolom a netet ....mit csináljak felmegy ez a (system intrerupts 50%-ra win8)
2013. febr. 2. 18:46
 10/10 A kérdező kommentje:
má jóó megcsináltam (csak frissíteni kellet a hálózati kártya telepítőjét...xdxxxlol
2013. febr. 3. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!