Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy ideje lassú a feltöltésem,...

Egy ideje lassú a feltöltésem, miért?

Figyelt kérdés
Na most, ezt jobban kifejteném. Az van, hogy eddig semmi bajom nem volt a , de tegnap óta a feltöltés sebessége borzasztóan lecsökkent. Ami azért idegesít, mert alapból nem valami gyors, most meg pláne. Eredetileg 1,5 Mbps, most meg 0,49. Tud valaki valami tippet adni, hogy mi lehet ez? Mert nekem fogalmam sincs. Egyébként UPC internetem van. Ilyen fajta probléma (konkrétan ugyan ez) már többször is előfordult, de akkor újraraktam a Windowst, és akkor megjavult. Most megint kezdi, és ez k***ára felb*sz. Itt egy speedtest link: [link] . Remélem valaki tud segíteni, mert most semmi kedvem megint újrarakni a gépet, és szerintem nem ez az igazi megoldás.

2013. febr. 1. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:

mennyit garantálnak?

linux live cdvel is próbáld ki

2013. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
0,5-öt garantálnak, gondoltam én is erre, de akkor vajon mért javul meg reinstall után?
2013. febr. 1. 20:34
 3/9 A kérdező kommentje:
meg most nyomtam még egy speedtestet, mostmeg 0,26.. lassan szerintem gondolkozhatok, hogy win 7-et vagy 8-at rakjak fel. nagyszerű
2013. febr. 1. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:
gondolom a lili cd-s sort el sem olvastad
2013. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elolvastam, csak azzal hosszútávon semmire nem megyek, hamarosan kipróbálom, csak most nincs rá időm. Egyébként ha túl mogorva vagyok, az azért van, mert felb*sz ez a sz*r. Előre elnézést kérek mindenkitől.
2013. febr. 1. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:

hosszútávon valóban nem, de ezt nem is mondtam


lényeg, ha ott jó, akkor windows gond, ha ott se jó, akkor felesleges újrapakolni, mert szolgáltató

2013. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
valószínűleg a windows-al lesz a gond, de akkor meg mit csináljak? nem fogom havonta újrarakni a rendszert. gondoltam spy-ra, de nem hiszem, mert avira értesít, ha valami internetet akar használni, és csak azt engedélyeztem, amiről tudtam, hogy mi. tegnap is futtattam egy avira scan-t, most is futtatok éppen, meglátom mi sül ki belőle. tegnap semmit nem talált. remélem megoldódik a probléma. köszi az eddigi segítséget, kapod a pontot
2013. febr. 1. 20:57
 8/9 anonim ***** válasza:

:D hát én még mindig azt mondom, hogy ez nem kideríthetetlen, van pár program, amivel lehet figyelni az adatforgalmat (pl netlimiter, de ez nem ingyenes, mindjárt ajánlok hasonlót), csak úgy nem tűnik el a sebesség

(azért a live cd nem nagy cucc, akár egy pendrivera is rakhatod, segíthet ebben pl az Unetbootin, vagy a Live usb Creator)

2013. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Áhh, ámen! Most kivételesen nem a windowssal volt a baj, hanem az UPC-vel. Köszönöm a segítségedet, a fáradozásodat, megjavult, működik, minden fasza.
2013. febr. 1. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!