Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem valós a feltöltésem?

Miért nem valós a feltöltésem?

Figyelt kérdés

A speed test szerint 1.5mb/s töltök fel de igazából 200kb/s

Az Iplookup szerint.

Most ,hogy van ez seed test szerint is 1.5mb/s körül van a feltöltésem (upc fiber power 25).

Szóval az lenne a lényeg ,hogy fent vagyok egy torrent oldalon és ,hogy tudjak valós 1.5mb/s feltölteni és ne csak ilyen 200kb-al jah és tudom hogy csak annyit töltök fel seedbe amennyit le is töltenek de látjátok ,hogy a netem 1.5mb-al tölt fel szóval most nem értem.

Jah és csak úgy megjegyezném hogy közben sehova máshova nem töltök fel.

Lehet kicsit értelmetlenül fogalmaztam de ez a kép mindent elárul: [link]



2013. jan. 21. 16:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi picit elírtam nem seed testet akartam írni hanem speed test.net
2013. jan. 21. 16:51
 2/4 anonim ***** válasza:
1,5 MegaBIT/s az 188 kiloBYTE szóval nincs itt semmi baj ugyanis a speedtest.net alapbeállítás szerint Megabitben írja ki a sebességet és a torrent kliens pedig kilobájtban.
2013. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ohh akkor ezt az internet szolgáltatók szemszögéből mondhatjuk parasztvakításnak is mivel most olvastam hogy megabájt meg megabit valahogy osztani kell 8-al na mind1 azért köszi ment a zöld pacsi de ez akkor is átbaxás nem?(lényegében)
2013. jan. 21. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mondhatnám átverésnek mivel a honlapon feltüntetik a mértékegységet amiben megadják a sebességet ami ebben az esetben Mbit csak aki nem annyira jártas ezekben a dolgokban azt valóban csalódás érheti amikor elkezd le és feltölteni valamit.
2013. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!