Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti is tapasztaltok mostanában...

Ti is tapasztaltok mostanában facebook hibát?

Figyelt kérdés

Már vagy 3 napja folyamatosan kiírja a böngészőm ha facebook-ozok, hogy hitelesítés szükséges egy felugró ablakon, és hogy adjam meg a jelszavam meg a felhasználónevemet. Ha nem adom meg tovább se enged az oldalon, kilép és semmi, utána vagy 1 óra hosszáig nem is tudok csatlakozni gépen a fb-re. Telón viszont okés.

Már vírusra is gondoltam, le futtattam a vírusirtót többször is a gépen és ami volt azokat már eltávolítottam és még most se okés az oldal, és az a baj, hogy mostmár nem csak fb-zés közbe, hanem ha más oldalt böngészek is olykor megjelenik ez a felugró ablak, hogy hitelesítsem a fb-t.

Mi lehet a gond?


2013. jan. 29. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez nem hiba, a hiba az más, de arról nem is beszélek akkor.

Lehet hogy a géped címe más, és gyerekként rajta van a védelem, vagy más is fellép az accodra.

Telefon az más, gondolom állandósítottad.

2013. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amúgy Emailedre nem ment semmi?
2013. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ez nem olyan, sajnos...az egész fb oldal nem jönbe, mert ha már beírom hogy facebook.com..rögtön kiírja, hogy hitelesítés szükséges (és nem merem megadni mert olyan becsapósnak tűnik, nemhiszem h az fb íratja ki).
2013. jan. 29. 16:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy printscreent csinálnál kérlek?
2013. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem oda nem jött semmi, most azért jelszót változtattam a biztonság kedvéért, de szoktam 2 havonta kb változtatni
2013. jan. 29. 16:20
 6/11 A kérdező kommentje:
szerencsére egy 5 perce most visszajött újra az oldal, de ha megint kiírja (amit sztem hamarosan fog) akkor feltétlenül csinálok printscrint
2013. jan. 29. 16:22
 7/11 A kérdező kommentje:
sikerült le printscrinelnem, hogy tudom megmutatni?
2013. jan. 29. 18:09
 8/11 anonim ***** válasza:

a paintben elmented.

feltöltöd www.kepfeltoltes.hu -ra és ide teszed a direkt linket.

2013. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]


na itt is van..legtöbbször ezt írja ki...és olyankor vagy 10-30 percig bese hozza az oldalt...google-ról is vagy bárhonnan próbálom megjeleníteni..sőt mostanába ez más oldalknál is előjön néha :S

2013. jan. 29. 18:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért a pixel hozzáférést választod bár mindegy.

Itt nem a facebookal lesz baj, a böngésződ irányít mindig rossz helyre, telepítsd újra a géped és a böngésződ, ha van routered akkor firmware frissítést neki.

2013. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!