Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet probléma segítsék?

Internet probléma segítsék?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lenne felétek egy olyan kérdésem, hogy adott egy internet szolgáltató 4.5k/hó folyamatosan rossz, 1 hónapja ígérik az antenna cserét, azóta sincs semmi, Sykpeon írtam neki 1 hónappal ezelőtt akkor írta, hogy másnapra várható a csere, 1 hónapja sehol semmi azóta nem is írt vissza, Szóval ilyenért lehetne feljelentést tenni?
2013. jan. 27. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van bizonyíték, esetleg felvétel.

A szolgáltató ügyfélszolgálatát hívd fel, ők megmozdítják azt a lusta embert.

2013. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom valami vidéki kis ^^ISP. A legegyszerűbb ha váltasz. Ezt azért mondom, mert nekem is volt tapasztalatom ilyen ^^céggel, 3 hónapig nem voltak képesek behatárolni a hibát, pedig napi szinten hívtam őket...
2013. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, az a vicc, hogy pont a főnöknek írtam :))) és skypeon ott vannak a beszélgetések, Második válaszoló az a baj, hogy elvileg nemsokára lesz T-Home, a másik net pedig 2 év hűséges, szóval inkább feljelenteném ezeket a kutyákat aztán mennék t-homehoz
2013. jan. 27. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyire nem értek hozzá, de a szerződésben van egy bizonyos rendelkezésre állási idő, ez általában 99%(T-home 99,9%), ha ezt nem teljesítik, akkor felmondhatod a szolgáltatás hűségidő ellenére is. Ha legalább 10 órán át nincs neted egy hónapban, akkor már túl lépték a 99%-ot.
2013. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez igaz, na meg még bizonyítani is tudod.

Nem tudom amúgy hogy melyik az a gány szolgáltató amelyik ezt csinálja, de ez már borzalmas.

2013. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!