Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-HOME ADSL internet, mi...

T-HOME ADSL internet, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
20Mbit-es ADSL internettel rendelkezem, egyik-napról a másikra elkezdett szakadozni az internet és a routerre nem tudott csatlakozni gép, viszont helyi hálózaton volt internet. Azt hittem a router ment tönkre, ezért lecseréltem egy TP-LINK TL-WR941ND típusúra valamint D-Link DSL360R típusú modemet használok(T-HOME). A hiba továbbra is fent állt, ezért felhívtam az ügyfélszolgálatot, akik még a nap folyamán tájékoztattak arról smsben, hogy elhárították a problémát, hálózati berendezési hiba volt. Pár napig jó is volt, de most megint előjött a hiba, néha felenged a hálózatra wi-fin, de pár másodperc után ledob és nem tud újra csatlakozni, ha esetleg sikerül neki, akkor azt írja ki, hogy korlátozott kapcsolat, nincs internetkapcsolat, de helyi hálózaton meg minden rendben van. Lehetséges, hogy a modem rossz? Elvileg ez a modem mér nem képes a 20Mbites adatátviteli sebességre.

2013. jan. 21. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelentsd be újra. Amúgy meg ha a szürke-kék színű DSL 360R modemed van ( pontosabban a C3 ) akkor erősen ajánlom hogy cseréld le a fekete T1-es DSL 360R modemre vagy a DSL 321B modemre.
2013. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, még a C3-s van. Holnap beugrok a T-Mobilba és személyesen jelentem be a problémát, talán helyben kicserélik a modemet.
2013. jan. 21. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!