Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » USB modemes internetem van...

USB modemes internetem van (Digi move 3G) hol jönne a legjobban az internet mert az blaknális próóbáltam de semmi és nagyon jó a térerőm is?

Figyelt kérdés
jah és a házam tufából van ha ez számít valamit..segítsetek!!!

2013. jan. 27. 12:37
 1/1 bi©om4 ***** válasza:

Számomra a kérdésből nem derült ki hogy akkor most van e net csak lassú vagy abszolute nincs is net, de a mobilinternet elérés sok mindentől függ:


"természetesen olyan adathálózatot tudunk elérni, amit az adott területen a Telenor biztosít"


"a vásárlás után 72 órán belül vállalják a csomag aktiválását, de általánosságban elmondható, hogy 12 órán belül ez azért meg is történik"


"Sokan panaszodnak sebesség illetve kapcsolódási problémákra. Ezek betudhatóak a Telenor hálózatfejlesztésének. Az utóbbi természetesen eredhet a rossz APN beállításokból is, egyébként a sebesség teljes egészében a szolgáltatási területen elérhető szolgáltatás típusától függ"

2013. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!