Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet megnézni egy...

Hogyan lehet megnézni egy program segitségével, hogy egy oldal hogyan nézett ki ezelőtt 5 évvel és akkor milyen hirek szerepeltek ott?

Figyelt kérdés

#megnézés #régi oldalak visszaállitás
2013. jan. 24. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
sehogy. honnan veszed hogy egyáltalán ilyen program létezik. Ha megváltozott a design, és mondjuk a régi híreket sem archiválták, akkor teljesen nonszensz hogy azt neked egy program vissza tudja hozni.
2013. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap ki is próbáltam, nem kell letölteni, valaki belinkelte, a lényeg az hogy az urlt bemásoltam oda, behozta azt az oldalt, és felül ki lehetett választani azt az időpontot amelyiket szerettem volna. Mivel tegnap törölték az oldalt ahol ezt találtam, gondoltam itt megkérdezem.
2013. jan. 24. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!