Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék olyan IP-t...

Hogyan tudnék olyan IP-t szerezni, amivel úgy mehetek fel honlapokra mintha kínában lennék?

Figyelt kérdés
vannak olyan programok, amik lehetővé teszik hogy ál-IP-m legyen mikor netezek? és főleg olyanok, amiben az országot is kiválaszthatom?

2012. nov. 16. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
kínai transzparens proxyval tudod ezt megtenni
2012. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és az micsoda, honnan tudom leszedni, hogy tudom használni?
2012. nov. 16. 22:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Vásárolsz a proxy boltban, van szoftveres meg hardveres is. Van kínai, japán meg angol is. Arra figyelj ha kínait veszel azt csak kínai karakterekkel kell konfigurálni és ehhez olyan billentyűzet is kell. A másik megoldás, hogy veszel egy IP cím generátort ami a hálózati kártyádra csatlakoztatol és ott tetszőleges IP címet generál neked. A legtöbb lapos elemről működik, de van benzines is ( áramszünet esetére se maradj IP cím nélkül ).
2012. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

PL: [link]


Az internet beállításainál (internet explorer --> tulajdonságok), a kapcsolat fülön van olyan hogy proxy. Beírod valamelyik címet amit ezen az oldalon találsz és hozzá a portszámot, majd teszteled megy-e. Nem minden cím működik általában (inkább többségében). Számíts rá, hogy nagyon lassú lesz.

2012. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi, hát költeni erre nem tudok, azt próbálgatom amit az utolsó írt egyenlőre sikertelenül..

igazából egy kínai honlapon szeretnék videót nézni (mint a youtube), de ott csak kínából lehet megnézni a legtöbb videót, és ez nagyon idegesítő, pedig csak oda vannak felrakva azok amit nézni akarok.

2012. nov. 16. 23:20
 6/11 anonim ***** válasza:
A laposelemes, benzines generátoros hozzászóló csak trollkodott (hülyített téged), ha nem lenne egyértelmű.
2012. nov. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Oké. Picit mindenki gondolkodján már el.

A proxy maxi és társaival az hömpölygő IP adatfolyamod átolod egy távoli, általad nem ismert számítógépen. Én nem tenném. Miért nem tenném? Azért nem tenném mert mi van ha a proxy-n van egy remek kis trükkös tükrös port amin keresztül szépen a teljes adatfolyamodat figyelik. Ugye te sem ragasztod a homlokodra a telefonod vagy bankkáryád PIN kódját?

2012. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a pin kódot tetováltattam a tarkómra.
2012. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

vagy [link]

vélhetően nem fog bankkártya-adatokat és hasonlókat megadni, hanem fotelhekker, vagy facebookon akar királykodni

2012. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"egy kínai honlapon szeretnék videót nézni (mint a youtube)" .. szerintem ez nem az a kategória, ahol fokozott biztonságra lenne szükség
2012. nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!