Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom levédeni a...

Hogyan tudom levédeni a blogom tartalmát, hogy azt senki se használhassa fel, másolhassa, vagy mondhassa magáénak?

Figyelt kérdés

Adva van egy blog, amihez ugye rendszeresen írok, és nem szeretném, hogy valaki azt saját termékként felhasználja.

Nem az a lényeg, hogy miről írok, hanem az általam írtakat akarom védeni teljesen.

Hogyan tehetem meg?



2013. jan. 24. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

OFF:

Magadnak írod egy füzetbe, amit egy széfben tartasz.

ON: írd ki az oldalra jól látható helyre, hogy az írások a te tulajdonodat képezik és előzetes engedélyed nélkül nem lehet másolni, felhasználni stb stb stb. Keress egy sablont hozzá! Viszont ehhez az kell, hogy tényleg tiéd legyen a tartalom és ne menj át olyan gusztustalan hozzáállásba, mint a nagy cégek.

2013. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Feltünteted hogy nem használhatják fel. Ezen felül ha valaki mégis megteszi, akkor felszólítod hogy azt ne saját műként terjessze, hanem nevezzen meg téged szerzőként, vagy távolítsa el a tartalmat, végső esetben szerzői jogi pert indíthatsz.


Olyan megoldás, hogy például ne lehessen másolni vagy lementeni az oldal tartalmát, nincs.

2013. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A tartalom az enyém, csak azt akarom elkerülni, hogy valaki azt valamilyen pénzszerzési célra felhasználja, vagy esetleg saját magáénak mondja.
2013. jan. 24. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!