Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha töltök le torrentet valahon...

Ha töltök le torrentet valahonnan de nem seedeli senki akkor van valami megoldás arra hogy letőltsem?

Figyelt kérdés
Pár mb dolgoról van szó,de 1 hete nem seedeli senki.Van arra valami megoldás hogy annak ellenére letőltsem valahogyan?Teljesen mindegy hogy lassan de valahogy letudjam tőlteni..van erre valami megoldás?
2013. jan. 22. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a DHT-t bekapcsolod és a torrentnél is aktiválod, kereshet a kliens olyanokat akik seedelnek, de nem kapcsolódnak a trackerhez.


Ha a DHT be van kapcsolva (az alsó eszköztrárán írja hogy hány csomóponthoz kapcsolódik, be van jelentkezve), és így sem találsz seedert, akkor nem tudsz mit csinálni.


Ugyanakkor ha privát trackerről töltesz, akkor a DHT legyen kikapcsolva (beállítások/bittorent), mert a tracker megkerülésével forgalmazol másoknak. Mivel a tracker nem lát, el sem számolja az adatforgalmat amit generálsz.

2013. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Huu ez kicsit magas volt így:)

Mi az a DHT?Hol tudom ki és bekapcsolni?Utorrentel tőltök amúgy az isohuntról.Egy pár mb bájtos sz@ros könyv és már egy hete nem hajlandó leszedni.Elvileg azt írja ki hogy 2 ember seedeli,de nekem nem hajlandó leszedni.Mit tehetnék?Fontos lenne letőltenem mihamarabb mert sehol nem lehet beszerezni..szóval hogyan és mit állítsak be az u torrenten?

2013. jan. 22. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Leírtam, olvasd vissza: Beállítások/Bittorent - DHT hálózat engedélyezése

Majd a torrenten jobb klikk/tulajdonságok/DHT engedélyezése.


Innentől kezdve megint csak várni kell, hátha kapcsolódni fog valaki. Ha több nap eltelik és nincs változás, akkor már nincs sok esélye hogy leér a tartalom.


Ha pedig nem nyilvános, hanem bejelentkezést igénylő oldalról töltesz, ugyanott a beállításokban a DHT ne legyen engedélyezve (ne legyen pipálva). Ez a megoldás akkor hasznos, ha nem találsz kapcsolódó seedert egy nyilvános trackeren.

2013. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nyilvánosról töltök le.Nem kell bejelntkezni.Menéztem megtaláltam.A dht bevan kapcsolva de semmi...

Csak azt nem értem miért írja ki az oldalon hogy 2 ember seedeli?Közben senki sem seedel..Na mindegy azért köszi.Talán lejön valamikor.

2013. jan. 22. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!