Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok Youtubera zenét...

??.?? kérdése:

Hogy tudok Youtubera zenét feltölteni?

Figyelt kérdés
Megvan az Audacity programom, azzal csináltam zenét... Nos, rájöttem, hogy exportálni kell, de így sem sikerült elérnem semmit. Exportáltam minden módon ahogy tudtam, de semmi... Meg le is töltöttem a Windows Movie Maker 2.1-et, dee azzal sem értem el sokat... Szóval aki tud az segítsen =/

2013. jan. 23. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

(A YouTube egy videó megosztó) amely a következő fájl formátumokat támogatja; "MOV, MPEG, AVI, WMV, FLV, 3GP, MP4, MKV, SWF ..."


Az Audacity-ből exportáld a hanganyagot (tehát a zenédet), mp3, wav, ogg, mindegy...

Majd nyisd meg a Movie Maker-t, importáld be a munkaterületre a zenédet. + Készíts a videóba valami feliratot vagy hátteret hogy ne legyen olyan üres. Majd Rendereld ki a videót. Kész, töltsd fel.


Egyébként nem mindegy hogy (magát a munkamenetet; "projektfájlt") mentettél ki, vagy ki is renderelted a videót, nem mindegy...

2013. jan. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!