Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook oldalsáv probléma....

Facebook oldalsáv probléma. Ötletek?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesít már hogy a chat helyén csak az értesítések jönnek fel és a chatböl kb semmit se látok. Eddig el tudtam húzni de pár napja nem engedi,próbáltam más böngészőkkel,de nem sok sikerrel. Megnéztem más fiókot és ott minden probléma nélkül eltudtam húzni az értesítéseket!

Egy kép hogy miröl is beszélek!Ötletek?

[link]


2013. jan. 21. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van pár napja, szerintem ez új design.
2013. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam is jelentkezett a gond, sajnos nem tudok megoldást. Ha ez valóban új design volna akkor áldom a kitalálóját. Engem is idegesít!
2013. jan. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nálam is ez van, viszont nem hiszem, hogy új dolog, mert másnál nem ilyen, hanem a régi csúszkás megoldás. Viszont engem is idegesít, úgyhogy nem bánnám, ha találnának rá megoldást. Nem lehet jelezni valahova?
2013. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

(#1 vagyok)

Szegmentáltan vezetik be mindig a fejlesztéseket, nem egyszerre mindenkinek.


És lehet jelenteni, a Facebook-on van erre lehetőség, keresd fel a Súgót, de ez szerintem nem hiba.

2013. jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Megpróbáltam a súgót, de semmi válasz. Lehet, hogy nem hiba, viszont nagyon idegesítő. :(
2013. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálam magától megjavult ma a probléma!
2013. jan. 31. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
#2 voltam, szintén mára magától megjavult, szóval mégis bug volt ez és nem újdonság :D
2013. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#1 voltam, nálam is megjavult... melléfogtam:)
2013. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!