Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chat.hu. Mi lehet a gond?

Chat.hu. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja lett telepítve a win7 a gépemre és azóta nem tudok chat-elni a Chat.hu-n. Pedig a legfrissebb Java van fenn a gépen meg minden ilyen dolog fel van telepítve de mikor megnyitja a chat ablakot kiírja hogy "Pillanat, töltöm a programot" és utána semmi csak lefagy a böngésző.

Próbáltam Mozillával, Chrome-al, Operával, Internet Explorer-el.


2013. jan. 21. 16:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Futtasd le a virusirtót úgy, hogy kikapcsolod a rendszervisszaállítást, inditsd újra a gépet. Ez blokkolhatja a víruskeresést. Ha megtalálta, akkor megint újraindítás, aztán kapcsold be a rendszervisszaállítást.
2013. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Most mindenből a legfrissebb és most se tölt be.

A vírusírtót megpróbálom, bár mikor felraktam a win7-et akkor tiszta volt a gép és akkor se ment. De hát próba szerencse :)

2013. febr. 24. 22:19
 13/24 anonim ***** válasza:
Ajánlatos full telepítőket használni, telepítés előtt meg eltávolítani a régit böngészőkkel együtt és újratenni az egészet(böngészők+bővítmények) plussz az adobe shockwave is sokat segíthet.
2013. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Értem. Ha lesz egy kis időm még rá akkor ezt is megpróbálom.

Most megy a vírusírtó úgy ahogy írtad, aztán meglátom mi történik.

2013. febr. 24. 22:30
 15/24 anonim ***** válasza:

[link]


ha ezzel sem akkor semmivel

2013. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nekem minden megy, igaz, fent van az Adobe Shockvawe is a gépen. Ez beépül a Windows-ba.

[link]

2013. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Safari-val nem próbáltam de kíváncsi vagyok rá.
2013. febr. 24. 22:34
 18/24 A kérdező kommentje:
Adobe Shockvawe amit linkeltél azt felraktam de semmi se történt. Most próbálom majd a Safarival.
2013. febr. 24. 22:40
 19/24 A kérdező kommentje:

Hát sajnos a Safarival se jutottam tovább.

Ugyanúgy azt írja ki és után meg lefagy.

2013. febr. 24. 22:46
 20/24 anonim ***** válasza:
Akkor bizony a rendszer a ludas, ameddig nem rakod újra addig ne várj eredményt.
2013. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!