Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router beállítása, de hogyan?

Router beállítása, de hogyan?

Figyelt kérdés
Vagy 20 db oldalon már átnyálaztam magam, de nem tudom beállítani sehogyan. Nem értem, hogy mit kéne csinálnom, hogy végre működjön. Az ismerősöm nem tudja, hogy mikor érne rá beállítani nekem meg kéne a wifi gyorsan mert a gépem haldoklik és a laptop meg wifivel menne. Segítség!
2013. jan. 16. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
legalább a router típusát és a net szolgáltatódat ide firkálhattad volna
2013. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocsánat. canyon 802.11g wireless router. nem éppen márkás. a netem pedig EuroCable. tv, telefon, net egy csomagban.
2013. jan. 16. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Kösd össze kábellel, az gondolom be van állítva mert a haldokló gépeddel megy. Esetleg próbálkozhatsz a router kézikönyvével.
2013. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen össze dugtam őket, de nem csinál semmit. Se gépen nincs net se telefonon, sem laptopon. A wifit érzékeli a laptop és a telefon is, rá is csatlakozik de a honlapokat nem tölti be. a kézikönyvébe meg nincs egy szó sem magyarul.
2013. jan. 16. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:

talán ez segít valamennyit:

http://www.youtube.com/watch?v=pIHkpwkI9bk

2013. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Quick Setup Wizard menüpontot megcsináltam. Van netem és a wifit is érzékeli a laptop de nem tölti be még mindig a böngészőt. Mit kéne még beállítanom?
2013. jan. 17. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!