Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lassú Youtube betöltés (bővebb...

Lassú Youtube betöltés (bővebben)?

Figyelt kérdés

A laptopomon az egyik pillanatról a másikra annyira lelasult a Youtube videók "beetöltése", hogy szinte pár kivétellel lehetelen néni őket. Csupán néha 1 perces videók jönnek be. Én 10 perces videókat szeretnék nézni, de még a kisebb felbontás sem segít. És nem is a wi-fi hibája, ugyanis 2 klömbözőn is megnéztem. Toábbá nem hinném azt se, hogy a laptopom túl van valamivel terhelve. Mit lehet ilyenkor tenni???

Előre is köszönöm!



2013. jan. 13. 20:47
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

oprendszer?Böngésző? stb.?

Takarítsd ki a gépedet, a böngésződet (Ccleaner)

böngészőben sütik cache, teljes előzmények törlése.

Frissítsd a flash playert......


látatlanba ezt nézd meg.:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..

2013. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is megesik az ilyen, szóval ha Firefox böngészőről van szó akkor kattints az Eszközök itt Beállítások aztán a Speciális ezen belül Hálózat és itt a Gyorsítótározót webtartalom réseznél kattints a Törlés most gombra. Végezetül program újraindítsa, ha nem működne akkor más a probléma. Valaki más ír mást megoldást vagy majd én, ha idetévedek.
2013. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ezzel kalcsolatban van egyéb ötlet?
2014. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:
Van, vissza kell frissíteni a flashplayer-t régi verzióra, annak nem ekkora a gépígénye.
2014. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!