Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nekem jelenleg nem töltődik...

Nekem jelenleg nem töltődik be az NCore. Nektek sem?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nekem sem :S félek hogy lelőtték :/
2012. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék neki. Főleg, ha az új tulaj is legalább úgy járna mint anno az indeppel Feree és társai...
2012. szept. 28. 15:33
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Miért mi volt?
2012. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
itt se megy
2012. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem se jó most
2012. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Golan Trevize ***** válasza:

nem tudom, miért kell állandóan az ördögöt festeni a falra, amikor egy-két órányi kimaradás van.

majd ha legalább fél napig nem megy az oldal, és a blogspotra sem kerül ki semmi, meg a twitterre sem, na majd akkor tessék izgulni.

2012. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Az NCore is csak a pénzre megy, az a lényeg. Mikor az új tulaj átvette az oldalt, az volt az első dolga, hogy kib*szta a login képernyőre az sms reg.-et. Ehhez társult még az is, hogy regelj a "talalka" társkereső oldalon, add meg az e-mail címedet, hogy tudjanak miből spammelni stb. Ez volt áprilisban.


Most nyáron az jött be, hogy hiába vagy már tag, lósz*rt sem érsz vele, mert még meghívót sem küldhetsz. No, persze bevezették a "premium"-ot. Ha küldesz emelt díjas sms-t, akkor máris küldhetsz meghívót, meg nagyon fa**a gyerek leszel. A moderátorok ba**nak az oldalra, törölgetnek ész nélkül, ergo bb minőség.


Nagyon remélem, hogy úgy járnak, mint az indep anno. Ott mondjuk komolyabb dolgok mentek, elég hosszú, inkább nem írom le.

2012. szept. 28. 16:16
 8/16 Golan Trevize ***** válasza:
ha nem tetszik, minek jársz oda?
2012. szept. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mostmár van
2012. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sajnos van. Mi az, hogy "ha nem tetszik miért jársz oda" ? Neked tetszik? Fogadjunk, hogy gőzöd sincs a dolgokról.
2012. szept. 28. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!