Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a Skype Click to Call...

Mi az a Skype Click to Call plug in nem válaszol hiba üzenet?

Figyelt kérdés

Nincs is bekapcsolva a skype-om, mégis állandóan felugrik ez a szöveg egy ablakban.

Megkérdezi, hogy leállítsam, vagy ne.

Melyiket válasszam? Kipróbáltam mind a kettőt, nem vettem észre semmi különbséget.



2013. jan. 1. 17:49
 1/2 Vortrex ***** válasza:

Ez csak egy fölösleges böngészőbe beépülő program (plug in) . Arra találták ki, hogy az interneten olvasható telefonszámokat automatikusan felismerje, hogy gombnyomással hívható legyen skype-ról.


Valamitől meghibásodhatott, ha Chrome-ot használsz írd be: chrome://plugins/ és kapcsold ki a skype-ra vonatkozót és akkor majd abbahagyja.

2013. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, épp az előbb találtam a bővítmények között egy ilyet, letiltottam. Remélem ezzel megszűnt a gondom. Egyszer talán a Shockwawe Flash plug in-re is találok valami gyógyírt...
2013. jan. 1. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!