Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt hogy tudom meg csinálni...

Ezt hogy tudom meg csinálni az én oldalamon? (Facebook)

Figyelt kérdés

Itt ez az oldal. Ha meg nézitek az URL címet biztos látjátok hogy milyen nagy számok vannak neki ott... Ezt én hogy tudom meg csinálni az én oldalamon??? Itt az az oldal: [link]


Itt az én oldalam: www.facebook.com/SzeretlekcsakRadVanSzuksegemGhgh


2013. jan. 1. 10:34
 1/6 A kérdező kommentje:
2013. jan. 1. 10:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Tehát az a problémád h
2013. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*hogy kevesen lajkolnak?

Egyszerű. Csinálj egy állnyereményjátékot ahol vagy iPhone-t vagy vmi okostelót lehet nyerni, es az oldalt is kell lajkolni hozza

2013. jan. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem az a bajom te IQ Fighter. Ha tudnál olvasni drágám benne van a kérdésben hogy ezt az én oldalamon hogy tudnám meg csinálni úgy ahogy az övében van. Egyébként meg nekem az 1.557 lájk nem kevés.. És képzeld nem akarom reklámozni az oldalam. Tudod mindenki magából indul ki...:)
2013. jan. 1. 11:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja... Meg mondjuk ha reklámozni akarom az oldalam, akkor oda írnám hogy légyszi dobjatok 1 lájkot... Tudod nem kell rögtön abból kiindulni hogy ide írok azért hogy reklámozzam az oldalam. Csak sajnos az a baj hogy az emberek 0% mint például TE egyből rosszindulatúan ide kommentelik azt hogy reklámozom az oldalam meg minden. Tudod mit: KAPD BE!!!
2013. jan. 2. 13:29
 6/6 A kérdező kommentje:
* 80%
2013. jan. 2. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!