Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Már be lehet állitani Facebook...

Már be lehet állitani Facebook oldalamon hogy én vagyok a főadmin de nemtudom hogy kell. Segitene valaki?

Figyelt kérdés
Mivel nem vagyok nagy angolos nemtudom hogy kell beállitani hogy én vagyok a főadmin mivel félek hogy ellopják az oldlamat ezért lenne sürgős! Ezek közül melyiket kell kiválasztani? Manager, Conent Creator, Moderator, Advertiser, Insights Analyts. Segitséget elölre is köszönöm!
2012. jún. 2. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Creator szerintem :) (Creator = Készítő) :)
2012. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az volt :/ most nem engedi a szerkeztést :/
2012. jún. 2. 23:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom, hogy az content creator, akkor a Manager lesz. :) (Manager = Menedzser, Vezető!) :)
2012. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) alapból azon volt :D akkor a többieket kell Conent Creator-ra állitanom?
2012. jún. 2. 23:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy tudjanak eseményeket és egyebeket létrehozni, akkor igen. :)
2012. jún. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem 8 hogy mit csinálnak csak ne nyulják le az oldalamat :D köszönöm a segitséget :))
2012. jún. 2. 23:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :)
2012. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
:-)
2015. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!