Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Flickr képmegosztó használható...

Flickr képmegosztó használható internetről is, vagy csak telefonról?

Figyelt kérdés

2012. dec. 31. 13:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

De van-

Na figyu segítek, mert látom neked ez bonyolult:

mivel "már kerestem de nem találtam"...


Fogod a guglit: veírod, hogy "flickr".

Aztán kapsz egy ilyet:

[link]


És láss csodát mindjárt az első linkre kattintva bejön egy lap, ahol be tudsz lépni vagy tudsz regisztrálni.

Ha még ebből nem lenne egyértelmű a kérdésedre a válasz, akkor halált megvető bátorsággal esetleg rá is kattinthatsz, a belépés gombra, hátha történik valami csoda és belép.Még akkor is ha nem telefonról kerested.


Durva, mi? :)

Na látod, ezért nem értem miért kérdezted meg.

2013. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Most komolyan ilyen analfabétának nézel amúgy? :D

Na jó, vegyük sorra:


1. Ismerem és használom a Googlet

2. Megtaláltam ezt az oldalt, amit Te is linkeltél.

3. Sőőőt, képzeld még a Sign Up feliratot is megtaláltam.

4. A kérdésem erre vonatkozott volna: A regisztráció után csak telefonról tudom elérni mint alkalmazás, vagy tudom használni PCről is? Mivel a kezdőoldalon Iphoneról és Androidról van szó... EZÉRT TETTEM A KÉRDÉST, MÉLYSÉGES ELNÉZÉSEDET KÉREM.... :D


De ha már itt tartunk, azt mondtad, hogy mind a kettőt lehet PCről használni... Az Instagramot hol tudom PCről elérni és használni? Ezért megkövezhetsz ha van ilyen lehetőség: Akkora béna vagyok, hogy erről még tényleg nem találtam semmit...

2013. jan. 1. 15:44
 13/13 anonim ***** válasza:
2013. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!