Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki a mobiljával van...

Ha valaki a mobiljával van fenn a facebook chaten, és én a számítógépről írok neki, akkor jelez a telefonja, hogy írtam neki?

Figyelt kérdés

Szerettem volna beszélni az egyik ismerősömmel facebook-on, és láttam a chaten a neve mellett a kis mobil ikont. Megnyitottam a nevét és ráírtam. Én úgy láttam, hogy megkapta amit írtam neki, de nem válaszolt vissza. Vártam jó félórát, de nem érkezett válasz, viszont a kis mobil ikon még mindig ott volt a neve mellett.

Vagy a mobil ilyenkor nem jelez, és nehezen lehet észrevenni?



2012. dec. 30. 19:07
 1/4 anonim válasza:
Nekem chaten kiírja alá,hogy "Látta: 08:59" például. Nem biztos, hogy olvasta akkor, lehet pl. nincs vele a telója, stb.
2012. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha értem. Hát mondjuk nekem nem írta ki ezt a "látta" dolgot, úgy hogy akkor valószínű nem volt vele a teló
2012. dec. 30. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mobillal van fent, zöld pöttyel jelzi a chat, a mobil ikon azt jelzi, hogy amint a telefonja webre ér, elküldi oda is az üzenetet
2012. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is szóltak többen mostanság, hogy írtak, meg, hogy kis mobil ott van a nevem mellett chaten, és nem válaszolok..

Miközben internet közelben se voltam. Nos most kiderült, hogy a mobil facebook alkalmazásom a ludas, letöröltem, már is letűnt a kis mobil jel..


Szóval nem biztos, hogy net közelben volt amikor írtál neki. Ha kiírja hogy "Látta: ..." akkor olvasta el az üzenetedet.

2013. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!