Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 10 forintért.hu?

10 forintért.hu?

Figyelt kérdés

Valaki ismeri ezt az oldalt? mennyire biztonságos? Nem átverés?

Csak mert most láttam hogy egy egész jó kis lap-top-ot 295ft-ért értékesítettek. (addig ment fel a licit)



2012. dec. 29. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] Én ezen az oldalon licitáltam, amikor a visszaszámláló 0-nál volt gondoltam licitálok, mondanom sem kell hogy licitre növekszik a visszaszámláló az még órákig aktiv volt, mert mindenki a legvégén licitált, és akkor mennek el a BID-ek 1 BID = 25 Ft (ha sokat veszel) kb, és ez akkor is elmegy ha nem te nyertél.
2012. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze biztos tökre megéri az üzemeltetőknek hogy drága termékeket neked hugyé-szaré odaadjanak. Az ilyen oldalak mind kamuk, csak lehúznak pénzel.
2012. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl itt van ez: 1700 az összes licit egy licit pedig 6 BID ha mindegyik valós lenne (mondjuk nem tudom csinálnak-e kamu liciteket) . Akkor az legjobb esetben 1700*25*6 + a termék eladási ára -- ez 275 ezer. A

Termék eredeti ára pedig: 124.900 Ft. Mondjuk ezután adóznak megy a cég a weboldal kell iroda stb stb de ha nem érné meg nekik szerintem nem csinálnák.

2012. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

okés az stimmel, hogy 1700*25*6.... vagy is majd nem.

mert az 1700 stimmel, a 6 is de mi az a 25?

2012. dec. 29. 22:18
 5/5 A kérdező kommentje:

jah oké az a 25 forint ami 1 BID (és ugye 6 kell szóval *6)

Oké stimmel minden :D

2012. dec. 29. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!