Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám törölni Firefoxb...

Hogyan tudnám törölni Firefoxból a Sweetpacks toolbart?

Figyelt kérdés

Már mindenféle módszert próbáltam: kiegészítők közül törölni, a registryben sincs már ott, ccleanerrel is töröltem mindent, programok telepítése és törléséből is, de a jobb felső sarokban, illetve új lap megnyitásánál még mindig ott van.A segítséget előre is köszi.


[link]



2012. dec. 29. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

A keresőszolgáltatások kezelésénél távolítsd el: [link]


majd címsorba beírod "about:config" enter és megígéred hogy óvatos leszel, fent a keresésnél begépeled "browser.newtab.url" majd dupla katt rá és értéknek megadod "about:newtab", ez üres oldal(idézőjelek nélkül természetesen).

2012. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: a browser.newtab.url-on jobb egér és visszaállítás is működik.
2012. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kereső az már jó, de az a kis fül még mindig ott van.Egy firefox újratelepítés segítene?
2012. dec. 29. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Melyik kis fülre gondolsz?

Egyébként ha le vannak mentve a könyvjelzőid jelszavaid csinálhatsz egy olyat is, hogy Súgó->Hibakeresési információ-> A Firefox alaphelyzetbe állítása.

2012. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Erre:


[link]

2012. dec. 29. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Valahol pedig még biztos ott maradt, bővítményeket is nézted?

Próbáld meg az alaphelyzetbe állítást.

2012. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott. :) A kiegészítőkben még ottmaradt, csak Default Tab néven.Nem is gondoltam rá, hogy az lehet az.Köszi a segítséget. :)
2012. dec. 29. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!