Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Iwiwen minden egyes ismerősöm...

Iwiwen minden egyes ismerősöm új képe felkerül az ugyanigy hangzó menübe? Vagy kikerülhetik ezt valahogyan?

Figyelt kérdés
Mostanában veszem észre, hogy jópár ismerősöm új képeket töltött fel, azok mégsem jelentek meg az "ismerőseim őj képei" menüsor alatt. (pedig minden nap nézegettem többször is.) Tudom nem egetrengető probléma, csak érdekelne, meg lehet-e valahogyan kerülni az iwiwet úgy hogy ne kerüljön bele az új képük?
2009. aug. 25. 01:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, az ismerősök friss képei-be, csak azok a képek szerepelnek, amiket a profilképei közé tett fel. Ha nyit egy mappát, mondjuk "Nyaralás" címmel, azt nem fogja megjeleníteni az ismerősök friss képei menüben.
2009. aug. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!