Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el az internet...

Miért megy el az internet miközben töltök le az Utorrentel?

Figyelt kérdés
Mikor töltök le az Utorrent segítségével, egy ideig szépen, maximum sebességen tölt, de egy idő után elmegy az internet. Ki kell húznom a routert és vissza kell dugnom, hogy visszajöjjön. Van amikor még ezután is elmegy a net. Mi lehet a probléma?

#internet #net #utorrent internet #utorrent net
2012. dec. 26. 19:05
1 2
 11/12 csacsi2 ***** válasza:

Leírhatnád a hálózati kártyád beállításait (persze frissítheted is)!TCP/IP protokoll (dhcp engedélyezett, ip-cím automatikus lekérése, DNS kiszolgáló ilyenek) és hogy mik használják. Lehet valamelyik bezavar!

Nézz körül az eseménynaplóban kilistázza a hibákat!

Telepítve van -e A Microsoft IPv6 Developer Edition

[link]


Ezek már csak találgatások, nekem is hasonló a problémám és igyekeztem kiszűrni mindent, de csak is az UPC -re és a modemjére vezethetem vissza!Teljes netet újraregisztráltam, alapra állítottam, mégis ez van!Nem marad más modemcsere?!


Innen jut eszembe állítsd te is alapra a hálózatot, hátha valamelyik rossz beállítás a gond!Complete Internet Repair- elküldöm levélben!

[link]


Az Eset Smart Security nem szerette de a 2. újraindításnál magára talált!

2012. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy a Router beállításai között lenne a gond, ugyanis 2-3 héttel ezelőtt még gond nélkül ment minden. Nem lett feltelepítve semmi a gépre azóta, ez a dolog egyik pillanatról a másikról következett be. Talán most megoldódott, Utorrent 1.8.5-öt feltettem.
2012. dec. 28. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!