Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem érzékeli az otthoni...

Miért nem érzékeli az otthoni wifit a gépem?

Figyelt kérdés
2 napja kaptam egy gépet karácsonyra. CD-ről rátelepítettem a Windows 7 Professionalt,az még oké. Viszont hiába próbálok rácsatlakozni a wifire, nem lát semmit. Minden beállítást végignéztem, de egyszerűen nemtudom mi lehet a hiba:( Lehet fel kéne telepítenem rá még valami mást is, nemtudom, ebben kérném a segítségeteket.

2012. dec. 26. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen gép? Asztali vagy notebook/laptop? Ha asztali, egyáltalán rádugtál egy wifi adaptert vagy van benne wifi adóvevő? Kellene rá az adapter meghajtóprogramja is. Laptopnál ugyanígy, fel kell tenni a meghajtóját. Pontos típusok szükségesek, ha szeretnéd, hogy segítsünk megtalálni ezeket.
2012. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
PC-ről lenne szó. Mivel még nem nagyon volt dolgom ezel kapcsolatb-rean ezért előre is elnéést kérek a hülyeségeimért. Na kis keresgélés után rátaláltam egy Driver Recovery DVD-re és letelepítettem a dolgokat. Ezután ugyanúgy megpróbálkoztam a wifi keresgéléssel, de még mindig nincsenek rendben a dolgok. Ezen kIvül még van itt 4 System Recovery cd-m, de ezekkel még semmit sem csináltam
2012. dec. 26. 15:38
 3/5 A kérdező kommentje:
HP Pc
2012. dec. 26. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem túl általános dolog, hogy beépített Wifi adóvevő legyen egy asztali PC-ben, úgyhogy szerintem nemhiába nem tudsz csatlakozni: nincs mivel. Recovery lemezek azok visszaállító lemezek, ha baj lenne. Bár csak akkor működnek, ha az eredeti gyárilag rajtalevő rendszer van még rajta. Kábelen kell összekötni a routerrel a gépet, úgy majd lesz net.
2012. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én szerintem van rajta vevò, egyik értő ismerősöm állította össze a gépem, szólt volna. Mindegy majd holnap megkérdezem, köszönöm azért:)
2012. dec. 26. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!