Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on az adatlap megteki...

Facebook-on az adatlap megtekintésénél nem értek valamit. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Mostanában a fb-on van egy olyan alkalmazás, hogy meg tudod nézni, ki nézte meg az adatlapodat. Nekem ez nagyon nem szimpatikus. Nem is aktiváltam. Azt még értem, hogy látják, ha megnézem őket. Viszont azt én honnan tudhatom, hogy akinek megnéztem az adatlapját, annak van-e ilyen alkalmazása? Tehát arra hogyan jövök rá, ha valaki látta, hogy én "checkoltam" őt? Tudom nem kéne ilyesmivel foglalkoznom, mert érdemben semmit nem számít, de érdekel. Köszi, ha valaki tudja a választ és megírja nekem :):
2012. dec. 26. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudod megnézni, hogy kik milyen alkalmazást használnak. Egyébként az ilyen fajta alkalmazások mind kamu. Nem hozzá nyilvánosságra a Facebook, hogy ki kit nézett meg. Azt se tudni, hogy egyáltalán tárolják e.
2012. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!